Övriga konst- & samlarföremål http://www.traidy.se/annonser/ovriga-konst--och-samlarforemal-306 sv hourly 5 Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/sergelstorgs-glasobelisk---lindshammar-56363 2017-05-18 13:57:56 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56363
Läs mer om Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar på Traidy]]>
Snapsglas / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/snapsglas---lindshammar-56096 2016-09-25 14:06:09 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56096
Läs mer om Snapsglas / Lindshammar på Traidy]]>
Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/sergelstorgs-glasobelisk---lindshammar-56090 2016-09-21 18:43:45 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56090
Läs mer om Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar på Traidy]]>
Elvis Fat / Nybro 2006 http://www.traidy.se/annons/elvis-fat---nybro-2006-56046 2016-08-04 19:31:35 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56046
Läs mer om Elvis Fat / Nybro 2006 på Traidy]]>
Beatles Fat (The love drum) Nybro glasbruk Prod-år 2003 http://www.traidy.se/annons/beatles-fat-the-love-drum-nybro-glasbruk-prod-ar-2003-56045 2016-08-04 19:18:10 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56045
Läs mer om Beatles Fat (The love drum) Nybro glasbruk Prod-år 2003 på Traidy]]>
Lindshammar, Christer Sjögren Vas http://www.traidy.se/annons/lindshammar-christer-sjogren-vas-56024 2016-07-08 13:21:14 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/56024
Läs mer om Lindshammar, Christer Sjögren Vas på Traidy]]>
GLASFÅGEL, Oiva Toikka, signerad. http://www.traidy.se/annons/glasfagel-oiva-toikka-signerad-55972 2015-04-15 22:56:56 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55972
Läs mer om GLASFÅGEL, Oiva Toikka, signerad. på Traidy]]>
Ulrika Hydman Vallien / Kosta Boda Pokal fjäder http://www.traidy.se/annons/ulrika-hydman-vallien---kosta-boda-pokal-fjader-55965 2015-04-14 22:49:27 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55965
Läs mer om Ulrika Hydman Vallien / Kosta Boda Pokal fjäder på Traidy]]>
Kosta Boda Opus Skål http://www.traidy.se/annons/kosta-boda-opus-skal-55961 2015-04-14 22:33:16 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55961
Läs mer om Kosta Boda Opus Skål på Traidy]]>
Beatles Vas Help (frostad) Nybro glasbruk http://www.traidy.se/annons/beatles-vas-help-frostad-nybro-glasbruk-55944 2015-04-11 14:22:07 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55944
Läs mer om Beatles Vas Help (frostad) Nybro glasbruk på Traidy]]>
Ulrika Hydman Vallien / Skål på fot / Blå Blomma http://www.traidy.se/annons/ulrika-hydman-vallien---skal-pa-fot---bla-blomma-55943 2015-04-11 14:15:12 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55943
Läs mer om Ulrika Hydman Vallien / Skål på fot / Blå Blomma på Traidy]]>
Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 http://www.traidy.se/annons/beatles-fat-ljusgron-nybro-glasbruk-prod-ar-2003-55941 2015-04-11 14:02:28 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55941
Läs mer om Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 på Traidy]]>
Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 http://www.traidy.se/annons/beatles-fat-ljusgron-nybro-glasbruk-prod-ar-2003-55940 2015-04-11 14:02:27 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55940
Läs mer om Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 på Traidy]]>
Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 http://www.traidy.se/annons/beatles-fat-ljusgron-nybro-glasbruk-prod-ar-2003-55939 2015-04-11 14:02:24 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55939
Läs mer om Beatles Fat (ljusgrön) Nybro glasbruk Prod-år 2003 på Traidy]]>
Pukeberg / Konstglas butelj Clown / År 2001 http://www.traidy.se/annons/pukeberg---konstglas-butelj-clown---ar-2001-55937 2015-04-11 13:42:39 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55937
Läs mer om Pukeberg / Konstglas butelj Clown / År 2001 på Traidy]]>
Beatles Fat (Love plate Red) Nybro glasbruk Prod-år 2004 http://www.traidy.se/annons/beatles-fat-love-plate-red-nybro-glasbruk-prod-ar-2004-55936 2015-04-11 13:34:50 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55936
Läs mer om Beatles Fat (Love plate Red) Nybro glasbruk Prod-år 2004 på Traidy]]>
Bertil Vallien Sandblästrad Vas http://www.traidy.se/annons/bertil-vallien-sandblastrad-vas-55935 2015-04-11 12:26:38 vinstaloppmarknad http://www.traidy.se/annons/55935
Läs mer om Bertil Vallien Sandblästrad Vas på Traidy]]>
Lindshammar, Christer Sjögren Vas http://www.traidy.se/annons/lindshammar-christer-sjogren-vas-55298 2013-02-07 22:00:35 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/55298
Läs mer om Lindshammar, Christer Sjögren Vas på Traidy]]>
Ulrica Hydman-Vallien Fjärils Pokal http://www.traidy.se/annons/ulrica-hydman-vallien-fjarils-pokal-54994 2012-06-03 12:28:24 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54994
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien Fjärils Pokal på Traidy]]>
Pukeberg / Konstglas butelj Clown / År 2001 http://www.traidy.se/annons/pukeberg---konstglas-butelj-clown---ar-2001--54888 2012-01-11 00:09:10 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54888
Läs mer om Pukeberg / Konstglas butelj Clown / År 2001 på Traidy]]>
Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/sergelstorgs-glasobelisk----lindshammar-54842 2011-12-16 02:42:11 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54842
Läs mer om Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar på Traidy]]>
Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/sergelstorgs-glasobelisk----lindshammar-54841 2011-12-16 02:39:04 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54841
Läs mer om Sergelstorgs Glasobelisk / Lindshammar på Traidy]]>
Ljuslykta / Starlight / Lindshammar http://www.traidy.se/annons/ljuslykta---starlight---lindshammar-54840 2011-12-16 02:36:04 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54840
Läs mer om Ljuslykta / Starlight / Lindshammar på Traidy]]>
kontglas http://www.traidy.se/annons/kontglas-54837 2011-12-14 02:23:03 Skrotnisse http://www.traidy.se/annons/54837
Läs mer om kontglas på Traidy]]>